Wonga dawaj kasę i podwyżki

gru 22, 2021 | Aktualnosci

Dzisiejsze spotkanie Forum Partnerów Społecznych zakończyło się bardzo pozytywnie, Pan Prezes Tomasz Hryniewicz (którego pobory na szczęście nie obciążają naszego funduszu płac) zadeklarował w imieniu Zarządu co następuje.

Jeśli wszystkie organizacje związkowe podpiszą Porozumienie (które zostało już wcześniej dwukrotnie (!!!) wyłożone do podpisania) w terminie (27.12.2021) umożliwiającym wypłatę 2500 złotych w tym roku, to taka wypłata zostanie dokonana.

Oferta powyższa jest oczywiście ograniczona przez uwarunkowania ekonomiczne i czasowe (do chwili umożliwiającej wypłatę środków w  2021 roku) –oczywiście jeśli ceny gazu nadal będą tak wariować, to Zarząd się z niej również wycofa.

A teraz z polskiego na nasze: jeśli Wonga podpisze, to kasa (2500 zł) będzie w tym roku, a podwyżki od nowego roku,  jeśli nie – to kasy nie będzie. A jeśli gaz będzie nadal tak horrendalnie drogi (UWAGA 180-190 EURO !! MWh) , to  jakiekolwiek podwyżki w nowym roku  stoją pod znakiem zapytania. Granica opłacalności produkcji w naszej firmie to 130 EURO.

Może niech wreszcie ktoś rozsądny weźmie się za lejce w ZZPRC. Bo polityka pana Wongi, czyli wysyłanie ludzi do Providenta, a ostatnio sugerowanie, żeby szukali radości w sprzątaniu mieszkania, jest objawem zarówno pogardy dla Załogi, jak i jakiejś formy obłędu – podobnie jak Bożonarodzeniowe życzenia: obfitych świąt na stornie ZZPRC.