Walne Regionu Środkowoschodniego NSZZ Solidarność

cze 27, 2014 | Aktualnosci

W dniach 25-16.06.2014 w Świdniku odbyło się Walne Zebranie Delegatów Regionu Środkowowschodniego NSZZ Solidarność. Podczas dwudniowych obrad wybrano przewodniczącego, Zarząd Regionu a także delegatów na zjazd krajowy.

W wyniku obrad nowym przewodniczącym został Marian Król, który  nie miał żadnego kontrkandydata. Przewodniczący Król na 158 delegatów zdobył 120 głosów. Co miłe do Zarządu Regionu dostał się kol. Piotr Śliwa a jako jedyny z Oddziału Ziemi Puławskiej na zjazd krajowy pojedzenie kol. Andrzej Jacyna.