Dzień Dziecka z Komisją Międzyzakładową – relacja

maj 30, 2017 | Aktualnosci

W niedzielę 28 maja przy pięknej słonecznej i typowo letniej pogodzie odbył się kolejny Dzień Dziecka z Komisja Międzyzakładową NSZZ Solidarność. Tym razem nasi najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami spotkali się w Ośrodku Wypoczynkowym w Wólce Profeckiej, gdzie atrakcji dla milusińskich nie brakowało. Było malowanie twarzy, były zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji dzięki którym na twarzach dzieci gościł przez cały czas uśmiech.