Wigilia Związkowa 2013

gru 23, 2013 | Aktualnosci

20 grudnia w Restauracji Kameralna w Puławach odbyła się tradycyjna Wigilia dla członków naszego Związku. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas senator RP Stanisław Gogacz, członkowie Zarządu Regionu Środkowowschodniego przewodniczący Marian Król sekretarz Krzysztof Choina, członek Rady Nadzorczej naszej spółki Jacek Wójtowicz, wiceprezes Grupy Azoty Puławy Wojciech Kozak.
W piątkowe popołudnie wszyscy poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Sprawiła to na pewno atmosfera panująca podczas spotkania a także zbliżające się wielkimi krokami święta. Za stworzenie wspaniałej atmosfery dziękujemy wszystkim, którzy przybyli w piątek na spotkanie i którzy pokazali, że nie obcy jest im duch Solidarności.

Wigilia Zwiazkowa 20.12.2013 _14  

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

12 + 5 =