Wyjazd na Pielgrzymkę Ludzi Pracy

sie 28, 2018 | Aktualnosci

Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność przy Grupie Azoty  Puławy S.A. informuje, że organizuje wyjazd na XXXVI Pielgrzymkę Ludzi Pracy do Częstochowy w dniach 15-16.09.2018r.

Jak co roku zapraszamy wszystkich członków i sympatyków na XXXVI Pielgrzymkę Ludzi Pracy. Koszt dla członków związku (pracowników  i emerytów  25 PLN), dla sympatyków naszej organizacji wynosi 50 PLN. Zapraszamy do zapisów w siedzibie związku KM Solidarność, przy zapisie niezbędny jest Nr. PESEL! (do ubezpieczenia) oraz wpłata dająca gwrancję rezerwacji miejsca. Wyjazd  spod Puławskiej hali MOSIR o godzinie 23.45 w sobotę  15.09.2017r. Zapraszamy.

Zapisy w Biurze Komisji Międzyzakładowej tel. 2955, 2954