Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność informuje, że organizuje wyjazd do Teatru Powszechnego w Radomiu na komedię “Szalone nożyczki”.

Wyjazd odbędzie się w dniu 20 października 2017r. (piątek) o godz. 16:00. Koszt wyjazdu dla członków związku to 40 zł a dla sympatyków 60 zł. Zapisy w Biurze Komisji Międzyzakładowej.

„Szalone nożyczki” to tytuł brawurowej, niezwykle zabawnej komedii kryminalnej “z niespodzianką”, ale również nazwa wyjątkowego salonu fryzjerskiego niejakiego Antoniego Wziętego, w sąsiedztwie którego popełnione zostaje tajemnicze morderstwo…

Przebieg akcji spektaklu zależy w dużej mierze od… publiczności, dlatego każdego wieczoru przedstawienie ma zupełnie inny przebieg! Aktorzy wspólnie z widzami odtwarzają całą sytuację, po czym publiczność wyłania postać podejrzaną o dokonanie zabójstwa…

Arcyzabawny tekst w reżyserii specjalisty od komedii, Jerzego Bończaka.

“Szalone nożyczki” zostały wpisane do księgi rekordów Guinnessa jako najdłużej grane przedstawienie (z wyjątkiem musicali) w Stanach Zjednoczonych – spektakl nie schodzi z afiszy już od ponad 30 lat.