Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze – relacja

kwi 1, 2014 | Z zakładu, Ze Związku

28 marca  2014 roku w  budynku Dyrekcji Naczelnej naszych Zakładów odbyło się  Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze NSZZ Solidarność działającej w Grupie Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.  Na 109 Delegatów w Walnym udział brało 90 osób. W wyniku obrad wybrano Przewodniczącego Komisji Międzyzakładowej na kadencję 2014-2018, Komisję Międzyzakładową i Komisję Rewizyjną.

Przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej został dotychczasowy przewodniczący kol. Andrzej Jacyna, którego kontrkandydatem był kol. Michał Świderski. W skład Komisji Międzyzakładowej na kadencję 2014-2018 weszli.

•             Cygan Mariola
  •          Dębowski Konrad
  •       Góra Roman
  •      Górzyński Marcin ( PIZAP)
  •          Harmasz Sylwester
  •          Jacyna Andrzej ( Przewodniczący)
  •           Kamionka Tomasz ( PIZAP)
  •           Marcinkowski Marek
  •           Nawrotek Elżbieta
  •          Szymański Piotr
  •             Śliwa Piotr
  •         Świderski Michał
  •                  Wach Ewa ( STOZAP)

W skład Komisji Rewizyjnej na kadencję 2014-2018 weszli.

• Dudek Małgorzata
  •   Filipek Joanna
  •     Kapciak Dariusz
  •     Kozioł Beata
  •    Seredyn Marian
  •    Sikora Waldemar
  •     Szymański Grzegorz
  •   Wójtowicz Grzegorz

Dnia 31.03.2014 roku członkowie Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność zgodnie ze statutem wyborczym NSZZ Solidarność wybrali ze swojego grona dwoje vice-przewodniczących. W wyniku głosowania wybrani zostali  Piotr Śliwa i Roman Góra, który będzie pełnił tę funkcję społecznie.

Relacja Fotograficzna z Walnego