Spotkanie Noworoczne członków naszej Komisji

sty 25, 2016 | Aktualnosci

8 stycznia w Gościńcu nad Wisłą odbyło się spotkanie Noworoczne dla członków naszej Organizacji.  W uroczystej dla Nas chwili towarzyszyli  nam Przewodniczący Przemysłu Chemicznego Mirosław Miara, członkowie Zarządu Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ Solidarność, przewodniczący Marian Król jego zastępcy Krzysztof Choina i Marek Wątorski,   Marek Chmielewski i Teresa Misiuk. Swoje życzenia powodzenia w Nowym 2016 Roku przekazał także prezes naszej spółki Wojciech Kozak