Spotkanie Integracyjne na Wólce Profeckiej

wrz 29, 2014 | Aktualnosci

W piątek 26 września odbyło się kolejne spotkanie integracyjne dla członków Solidarności i ich rodzin. Odbyło się ono tradycyjnie w Ośrodku Wypoczynkowym Zakładów Azotowych na Wólce Profeckiej. Miło nam poinformować, że gośćmi honorowymi byli senator Rzeczypospolitej Stanisław Gogacz, czy członek Zarządu Regionu Środkowowschodniego NSZZ Solidarność kolega Józef Michalczyk.

Mimo chłodu, nastroje były wyśmienite jak serwowane przez kolegów potrawy z grilla.Cieszymy się, że nasze spotkanie było bardzo ważnym elementem integracji wszystkich zrzeszonych pod sztandarem Solidarności kolegów.

Pozostałe zdjęcia dostępne w naszej galerii