Słowo od Prezesa Grupy Azoty

mar 3, 2016 | Aktualnosci

Szanowni Państwo,

możliwość kierowania tak ważną i szanowaną polską firmą jak Grupa Azoty to dla mnie ogromny zaszczyt. Będę pracował nad budowaniem wartości naszej grupy kapitałowej dla akcjonariuszy, wzrostem jej międzynarodowego znaczenia i jej innowacyjnością. Chcę, by była to firma odpowiedzialna wobec społeczeństwa i środowiska naturalnego. Chcę, by wszyscy jej pracownicy mieli poczucie stabilności, ciągłości i bezpieczeństwa.

Bliska jest mi myśl przypisywana Henry’emu Fordowi: “Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej”. Umiejętność ta jest szczególnie ważna w grupie kapitałowej o tak bogatej strukturze i historii – gwarantuje ona bowiem wzajemne zrozumienie i współpracę opartą na zaufaniu. Właśnie do takiej współpracy chciałbym Państwa zaprosić.

Mariusz Bober,
Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.