Podpowiedź referendalna z Tarnowa – dziękujemy 😉

wrz 19, 2023 | Aktualnosci

Sukcesywnie przeprowadzamy Referendum w całym przedsiębiorstwie. Nie mamy problemów z frekwencją (wręcz przeciwnie) . Pojawiają się jednak czasem pytania, co ciekawe najczęściej zadawane przez fanów KOP, jakie są argumenty za wyjściem z Grupy Azoty i dlaczego powinniśmy z niej wyjść? Odpowiadamy jasno i szczerze, ale dziś w sukurs przychodzi nam sama Grupa ogłaszając swoje wyniki. Jeśli dodamy, do tych wyników, koszty porozumienia z bankami jakie zawarła Grupa żeby nie zbankrutować już w tym roku. To odpowiedź na pytania KOP-owców wydaje się oczywista.

W II kwartale 2023 roku Grupa Kapitałowa Grupa Azoty uzyskała skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 3 491 mln zł, wynik EBITDA na poziomie minus 608 mln zł i marżę EBITDA na poziomie minus 17,4%.

W I półroczu 2023 roku Grupa Kapitałowa Grupa Azoty uzyskała skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 7 386 mln zł, wynik EBITDA na poziomie minus 1 009 mln zł i marżę EBITDA na poziomie minus 13,7 %

Kliknij żeby zobaczyć  całość