Nie mój cyrk, nie moje małpy

wrz 21, 2012 | Ze Związku

Nie mój cyrk, nie moje małpy czyli wielkie przedstawienie uliczne ? bajka społeczna rodem z Monty Pythona na lubelskim deptaku.

Początek ? 24 września o godzinie 15:00 pod Bramą Krakowską w Lublinie.

Na niecodzienny happening społeczny zaprasza organizator ? Region Środkowowschodni NSZZ ?Solidarność?. Każdy, komu są bliskie tematy pracy dla młodych, poprawy warunków życia Polaków, polepszenia sytuacji młodych rodzin czy zmian w systemie emerytalnym, powinien być 24 września o 15 pod Bramą Krakowską!

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

14 + 6 =