Kapro i Melamina ruszą w marcu

gru 16, 2023 | Aktualnosci

Zarząd GA ZAP S.A. wreszcie poszedł po rozum do głowy. Zostały powołane dwa zespoły zadaniowe, jeden do sprawy uruchomienia Kapro, a drugi Melaminy. W ich skład (zespołów) oprócz członków zarządu: Prezesa Janiszka i Prezesa Skwarka wchodzą: dyrektorzy odpowiedzialni za produkcję i handel oraz specjaliści od handlu i ekonomii. Skład zespołów oraz ich kompetencje daje pewność, że oba wydziały ruszą pełną parą najpóźniej od marca. Nie mamy informacji, czy skład zespołów ma charakter otwarty i czy będzie rozszerzany, ale jeśli ktoś ma pomysły jak usprawnić pracę tych zespołów, albo wydziałów to chyba nie ma lepszej okazji. W ostatnich wyborach do Rady Nadzorczej pojawiło się sporo pomysłów – warto je wykorzystać, bo przecież chodzi o dobro Pracowników i uniknięcie ewentualnych zwolnień. Szkoda, że dopiero teraz zwrócono się po pomoc do fachowców.