Wspólny protest – ponad podziałami

lut 15, 2024 | Aktualnosci

Zgodnie z zapowiedziami nawiązaliśmy porozumienie z Solidarnością Rolników Indywidualnych. Efekty są więcej niż budujące, mamy wspólne interesy i wspólnego wroga. Wspólnym interesem jest to, żeby polski rolnik produkował za pomocą polskich nawozów żywność dla Polaków i całej Europy. Mamy świadomość, że ani my bez nich, ani oni bez nas nie możemy istnieć. Musimy działać razem – bo bez tego wszystkich nas zaduszą. Albo razem zwycięstwo albo śmierć osobno.

Naszym wrogiem są: ruskie nawozy, ukraińska żywność, debilne regulacje Unii Europejskiej, Zielony Ład. Czy trzeba więcej? Czy stać na zostawienie rolników na pastwę losu? Przecież jest jasne, że bez rolnika umrzemy nie tylko jako pracownicy Zakładów Azotowych, ale jako zwykli ludzie. To szaleństwo unijne grozi nam głodem.

Dlatego jedziemy wesprzeć Protest Rolników w najbliższą niedzielę, 18 lutego 2024 roku – na przejście graniczne do Hrebennego (trzeba zarezerwować sobie cały dzień).

Zapraszamy do wyjazdu nie tylko członków NSZZ, ale wszystkich pracowników Grupy Azoty Puławy, a także mieszkańców Puław i okolic. Ponad podziałami zawalczmy o wspólne dobro i przyszłość naszej Ojczyzny.

Zapisy jutro (16.02.2024) od 7.00 do 14.00  pod numerami  81 565 29 55,  81 565 29 54