Czy pedofile są wśród nas?

paź 20, 2023 | Aktualnosci

Gdy na horyzoncie pojawiają się trudne pytania, Pan Sławomir Wręga przewodniczący ZZPRC włącza tryb sensacyjnych tematów zastępczych ileż to ich już było, jak choćby:
• Ogniska dewiacji seksualnych.
• Prześladowanie wdów i sierot.
• Tajne awanse i podwyżki (ileż to razy Kamiński był awansowany na dyrektora, a nawet na członka zarządu).
• Przekręty dotyczące parkingów i ścieżek rowerowych.
• Samochody błądzące po fabryce w poszukiwaniu melaminy.
• Obozy pracy.
• Tajemnicze fragmenty strategii.
• No i ostatni hit poszukiwanie taczki.
Przykładów można mnożyć – a oskarżenia o pedofilię to tylko kwestia czasu.
Panie Wręga do Pana jako lidera KOP mamy następujące pytania:
Jaką ofertę mają dla Zakładów Azotowych Puławy ci których wspierał Pan w wyborach?
Kiedy ruszy Kapro i Melamina?
Kiedy podwyżki, bo skoro nauczyciele dostaną 30 % – to ile my?
Kiedy zostaną zatrudnieni ci wszyscy którym nie przedłużono umów?
Kiedy wyjście Puław w Grupy?
NSZZ Solidarność stoi na stanowisku, że należy wyegzekwować od Orlen konkretną ofertę (dlatego potrzebne jest nam referendum) – żeby ją zrealizować albo żeby ktoś inny złożył lepszą.