Tu zaczęła się wolność- relacja z obchodów 35 rocznicy Lubelskiego Lipca

lip 14, 2015 | Aktualnosci

W miniony weekend w Świdniku i Lublinie odbyły się obchody 35 rocznicy Lubelskiego Lipca.W sobotę   w kościele NMP Matki Kościoła, modlono się w intencji uczestników strajków w lipcu 1980. Wcześniej uczestnicy uroczystości złożyli kwiaty pod Pomnikiem Wdzięczności i tablicą przy dawnej FSC w Lublinie.  W uroczystościach jak co roku udział brali przedstawiciele naszej Komisji wraz pocztem sztandarowym.

Lubelski Lipiec 12.07.2015_13