Szef Regionu także dziękuje za udział w Dniach Protestu

wrz 18, 2013 | Aktualnosci

Drodzy Związkowcy, Szanowni Uczestnicy Dni Protestu,

Za nami cztery dni aktywności i działania, a jeszcze większy okres przygotowań do akcji w Warszawie. Chciałbym, w imieniu Zarządu Regionu Środkowowschodniego NSZZ ?Solidarność? podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze działania.
Serdecznie dziękuje Koleżankom i Kolegom Związkowcom i Przyjaciołom ?Solidarności? za obecność w Warszawie przez wszystkie dni protestu.
Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania i organizację wyjazdów ? rozdawali ulotki, rozwieszali plakaty, informowali, zachęcali, organizowali autokary i inne środki transportu. Nie sposób wymienić wszystkich działań i wszystkich zasług, ale bez waszej pomocy nie byłoby nas tak wielu w stolicy.
Jestem dumny z postawy związkowców naszego Regionu oraz wszystkich, którzy zechcieli nam towarzyszyć ? wiem, że nie było łatwo, ale pokazaliśmy 14 września, że w jedności siła i że taką siłę posiadamy. To dopiero początek drogi, ale pewność, że walczymy w słusznej sprawie, że bronimy ciężko pracujących ludzi, daje nam siłę.
Jeszcze raz dziękuję za Waszą postawę i obecność!

Marian Król
Przewodniczący Regionu Środkowowschodniego