Zatrzymaj ZIELONY ŁAD – CZERWONY JAD

maj 13, 2024 | Aktualnosci, inne

Ogłaszamy pospolite ruszenie, jeśli chodzi o zbieranie podpisów pod referendum obywatelskim, aby Polacy mogli się faktycznie wypowiedzieć i wyrzucić Zielony Ład do kosza.
Po 20 latach w UE, gdy widzimy jak polska gospodarka się rozwija, gdy indywidualnie mamy coraz więcej pieniędzy w portfelu, no to muszą nam dowalić Zielony Ład tylko dlatego, żebyśmy spadli do poziomu polskiego pracownika z początku lat 90. Bo wtedy byliśmy dobrzy, był jeden kierunek: Niemcy i szparagi. Nie, to się skończyło! I to już nie wróci. I musimy o to wspólnie zawalczyć, bo niektórzy eurokraci uważają, że polski pracownik to pracownik, który ma pracę, ale pracę tanią, źle płatną i ma kredyt. Bo wtedy w zakładzie pracy jest cicho – pracownik nie podskakuje i boi się zapisać do związku zawodowego, bo jak go zwolnią to nie będzie miał pieniędzy. To jest ich metoda. To jest gorsza metoda niż robili bolszewicy, niż wtedy gdy byliśmy pod butem ruskim przez 50 lat. Dlatego to jest Zielony Nieład, Zielony Chaos, Zielony Wał. Całość tekstu KLIKNIJ
Zbieramy podpisy. Można składać podpisy w siedzibie naszej organizacji przy pasażu, w siedzibie Rady Oddziału NSZZ Solidarność na Wojska Polskiego 1/31 oraz w miejscach wskazanych na mapie poniżej KLIKNIJ ikonę.

Można też samodzielnie pobrać kartę zbierać podpisy i przynieść do nas.