Rajd Rowerowy w Lublinie- zaproszenie

maj 7, 2013 | Aktualnosci

Serdecznie zapraszamy wszystkich związkowców wraz z rodzinami i znajomymi na III Rajd Rowerowy ?Lublin z Rodziną?. Zbiórka 19 maja na pl. Litewskim o godz. 12:00. Rajd będzie się kończył nad Zalewem Zemborzyckim. Do pokonania są do wyboru trzy trasy:
– trasa żółta 9 km
– trasa czerwona 18 km
– trasa niebieska 29 km.
Po dotarciu na metę na zawodników będzie czekało wiele niespodziane i atrakcji podczas festynu w Ośrodku ?Marina?. Na chętnych będą czekały: ścianka wspinaczkowa, wycieczka pod żaglami i obóz rycerski. Nie zabraknie konkursów i zabaw dla najmłodszych.
Policjanci przypomną o prawidłowych zasadach poruszania się na drogach oraz oznakują rowery. Do pokonania będzie tor przeszkód, dla chętnych w specjalnych goglach
Więcej informacji na stronie www.solidarnosc.org.pl/lublin

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

7 + 2 =