Prawda jak oliwa, zawsze …

lis 6, 2022 | Aktualnosci

Szanowny Panie Sławomirze Wręgo,

jest mi niezwykle miło, że zauważa Pan i wsłuchuje się w mój głos. Wprawdzie wolałbym, żeby przekaz był bardziej precyzyjny lub żeby lepiej Pan go rozumiał.

Przykro mi również, że moje postulaty odnoszące się do wdrożenia dodatku mistrzowskiego spotkały się z tak zdecydowaną negatywną odpowiedzią. Próbuje Pan nawet przekonać swoich członków, że mam złe intencje – ile na tym tracą, widać na Liczniku Wonga, jaki regularnie publikujemy.

Opowiadanie na Waszych stronach o moich przekonaniach politycznych (o których Pan nie ma najmniejszego pojęcia) jest co najmniej niestosowne. Zastanawia mnie jedna, no, może dwie rzeczy.

Jest Pan na ścieżce do wyborów parlamentarnych?

Ciekawe, z którego z ugrupowań, tych jedynie normalnych czy tych jedynie słynących z nepotyzmu?

Insynuowanie mi, że próbuję skłaniać kogoś z wydziału amoniaku na głosowanie za jednymi czy drugimi, jest bezczelne. Zawsze w swoich dyskusjach z ludźmi staram się zawrzeć jak najwięcej argumentów. Czy one są dobre, czy złe – nie wiem. Po prostu dyskutuję. Twierdzenie, że się wstydzę tego, co powiedziałem jest naciągane. Nie mam monopolu na wiedzę, ale po prostu mówię uczciwie o rzeczach, które Pan pomija albo stara się przekombinować tak, aby Panu pasowały. Pańską fiksację polityczną może tłumaczyć to, co ku ogromnemu zdziwieniu swoich kolegów powiedział Pan na spotkaniu z Panią Tyszer – że zrobi Pan wszystko, żeby PiS przegrał na Lubelszczyźnie.

Ze związkowym pozdrowieniem,

Wojciech Powszedniak – sekretarz KZ OM NSZZ Solidarność przy GA ZAP S.A.

PS.

Cytat ze spotkania z Panią Tyszer pochodzi z bliżej nieokreślonego wydziału 😉

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

1 + 2 =