Minister ma wy…. na Puławy

wrz 20, 2024 | Aktualnosci

Minister Bartmiński (na zdjęciu) dał nam odpowiedź. Powiedzieć, że to bełkot to obrażać bełkoczących ludzi. Skąd oni ich biorą, jakieś losowanie jest wśród osób mających problemy z ogarnianiem rzeczywistości? Do Polski sprowadzane są nawozy za miliardy złotych od Ruskich i Białorusi, a ten pisze jakieś kocopoły. Gratulacje dla KOP za wywalczenie nam „lepszej” Polski. Okazuje się, że już wszyscy na ZAP tęsknią za Obajtkiem i propozycją jaką wywalczyła Solidarność, ale jeszcze jedno pismo na takim poziomie i zaczną tęsknić za Sasiem.