Gratulacje dla Prezesa Jacka Janiszka

gru 30, 2022 | Aktualnosci

Zgodnie z decyzją Zarządu nastąpił nowy podział obszarów. Od 1 stycznia 2023 roku za produkcję będzie odpowiadał Pan Prezes Jacek Janiszek.

Pan Prezes jest menagerem z krwi i kości, człowiekiem odważnym i bezkompromisowym, znającym firmę od podszewki, trzymającym się zdrowych zasad i przyzwoitości – te cechy powodują że: szumowiny, kanalie, kłamcy próbują go deprecjonować.

NSZZ Solidarność widzi w Panu Prezesie szansę na odnowę oblicza naszej firmy, mamy nadzieję że skończą się: remonty dla remontów, awansowanie B(ierny) M(ierny) W(ierny), etc.

Żeby pomóc Panu Prezesowi i wskazać obszary wymagające szczególnej troski – zapraszamy do konsultacji w naszym biurze obecnych i przyszłych członków NSZZ Solidarność, oraz byłych członków ZZPRC, OPZZ, ZZIiT, KADRY.

PS.

W biurze ZZPRC i reszty straszna panika, przyszły rachunki za lewych członków 🙂 to nie są małe kwoty – będzie zrzuta, ale przecież uczciwie uprzedzaliśmy.