Dlaczego Wonga i ZZPRC nienawidzą KAPRO ?

maj 19, 2023 | Aktualnosci

Była szansa na uratowanie Kapro. NSZZ Solidarność chciała spokojnie, we własnym gronie (pracowników ZAP)  poukładać wszystko, naprawić błędy – wyjść na prostą . Uprać brudy we własnym domu (naszej firmie) . Kogo trzeba naprawić, kogo trzeba opier…..
Ale teraz, gdy WONGA i ZZPRC złożyli donos do prokuratury – to wszystko wydaje się być pozamiatane.
Rozpocznie się polowanie na czarownice i wzajemne obrzucanie błotem. Wprawdzie najbardziej prawdopodobne jest to, że największe konsekwencje poniesie Andrzej Skwarek, co jest naturalną sprawą, ale ilu niewinnych ludzi za to oberwie?
I tak oto okazało się, że ZZPRC jest grabarzem KAPRO, poprzez obywatelskie podpie…. sami na siebie.
Pan Bóg jak chce pokarać, to rozum odbiera.

“Bonus” na samym dole.

Co trzeba mieć w głowie żeby umieszczać takie wpisy? O co chodzi? o ściągnięcie kontroli czy popapranych ekologów?  Jak ktoś jest podpier…. to zawsze zostanie podpier….
Chore to wszystko!  ile można szkodzić tej firmie?