Dlaczego Wonga i ZZPRC nienawidzą KAPRO ?

maj 19, 2023 | Aktualnosci

Była szansa na uratowanie Kapro. NSZZ Solidarność chciała spokojnie, we własnym gronie (pracowników ZAP)  poukładać wszystko, naprawić błędy – wyjść na prostą . Uprać brudy we własnym domu (naszej firmie) . Kogo trzeba naprawić, kogo trzeba opier…..
Ale teraz, gdy WONGA i ZZPRC złożyli donos do prokuratury – to wszystko wydaje się być pozamiatane.
Rozpocznie się polowanie na czarownice i wzajemne obrzucanie błotem. Wprawdzie najbardziej prawdopodobne jest to, że największe konsekwencje poniesie Andrzej Skwarek, co jest naturalną sprawą, ale ilu niewinnych ludzi za to oberwie?
I tak oto okazało się, że ZZPRC jest grabarzem KAPRO, poprzez obywatelskie podpie…. sami na siebie.
Pan Bóg jak chce pokarać, to rozum odbiera.

“Bonus” na samym dole.

Co trzeba mieć w głowie żeby umieszczać takie wpisy? O co chodzi? o ściągnięcie kontroli czy popapranych ekologów?  Jak ktoś jest podpier…. to zawsze zostanie podpier….
Chore to wszystko!  ile można szkodzić tej firmie?

 

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

6 + 2 =