Ważne zmiany w abonamentach

wrz 23, 2024 | Aktualnosci

Kilka szczegółów dla osób posiadających abonament w sieci PLAY:

1. Wszystkie abonamenty, które do tej pory były w wysokości 12,29 zł. od 1 października 2024 roku przejdą na abonament w wysokości 16,65 zł. (ilość danych internetu jednocześnie wzrośnie z 10 GB do 40 GB)

2. Wszystkie osoby, których umowy przeszły na czas nieokreślony od dnia 1 października 2024 roku zmienią się na umowy czasowe 24 miesięczne co pozwoli na zachowanie dotychczasowych ulg.

3. Wszystkie osoby, które posiadają abonamenty niższe niż 23,12 zł. mają możliwość przejścia właśnie na ten abonament zgodnie ze swoim okresem rozliczeniowym w formie promocyjnej z paczką internetu aż 110 GB!!!

Jeżeli osoba nie wyraża zgody na zmiany zawarte w pkt 1 i 2 proszone są zgłoszenie tego faktu do naszego Biura do dnia 27 września 2024r. w celu zakończenia Umowy.

W przypadku chęci zmiany abonamentu zgodnie z pkt 3 prosimy o zgłoszenie tego faktu do naszego Biura do dnia 27 września 2024r.