Dzień Dziecka – super zabawa

cze 5, 2023 | Aktualnosci

W dniu 04.06.2023 r. Sekcja Młodych NSZZ Solidarność Grypy Azoty Puławy zorganizowała dla dzieci członków i swoich sympatyków rodzinny Dzień Dziecka w Ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym przy ul. Wczasowej w Puławach. Głównym organizatorem całego wydarzenia był Piotr Radomski – wiceprzewodniczący Sekcji Młodych. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był Mateusz Piwoński, który wywoływał uśmiechy najmłodszych przebraniem Pikachu. Nieoceniony wkład mieli też Łukasz Gąbka,  i Michał Świderski

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 i trwała do 19.00. Pierwsi goście zjawili się już na 30 min przed oficjalnym jej rozpoczęciem. Na naszych uczestników czekało szereg atrakcji przygotowanych przez naszą Sekcję, które cieszyły się ogromną popularnością.

Panie od animacji zadbały o organizację konkursów w których dzieci mogły rozbijać drewnianymi kijami kolorowe piniaty w kształcie jednorożców oraz rakiet kosmicznych wypełnionych po brzegi cukierkami. Dodatkowo animatorki malowały buźie najmłodszych, przygotowały stanowisko do puszczania baniek mydlanych, a dziewczynkom doczepiały kolorowe warkoczyki.

Dla najmłodszych przygotowano cztery różnej wielkości i kształtu dmuchańce: w kształcie zamku, ringu bokserskiego oraz dwie z wysokimi zjeżdżalniami. Te ostanie cieszyły się największym zainteresowaniem naszych uczestników. Najmłodsi czekali cierpliwie na swoją kolej, aby z nich skorzystać.

W takcie imprezy odbywały się pokazy taekwondo olimpijskiego. Zaproszeni przez nas goście na czele ze swoim trenerem z “Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego ANDROS”, który jest członkiem naszej Sekcji, pokazali swoje umiejętności. Każde z dzieci mogło spróbować swoich sił na macie oraz wykonywać pamiątkowe zdjęcia.

Na najmłodszych czekała również fotobudka. To tam uczestnicy mogli przebierać się i wykonywać śmieszne zdjęcia, które następnie mogli na żywo udostępniać w swoich mediach społecznościowych.

Przez całą imprezę dla naszych gości wydawany był poczęstunek: wata cukrowa, popcorn oraz kiełbaski z grilla. Goście mogli korzystać ze wszystkich atrakcji przy zapewnionej oprawie muzycznej imprezy przygotowanej dla najmłodszych.

Swoją obecnością zaszczyciła nas również Zakładowa Straż Pożarna – Kamil Wójcik. Najmłodsi mogli zasiąść za kółkiem wozu strażackiego, zobaczyć go od środka oraz przebrać się w strój strażaka i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Przed końcem imprezy przewidzieliśmy najbardziej wyczekiwaną przez wszystkich atrakcję. Zakładowa straż pożarna zrobiła pianę. Krzykom radości, uśmiechom najmłodszych nie było końca.  Z pewnością najmłodsi jeszcze długo będą pamiętać miło spędzony czas.

Całą imprezę zabezpieczały nam pod względem medycznym dwie Panie, Ratowniczki medyczne.
Na szczęście ich pomoc nie była potrzebna.

Bardzo dziękujemy Sekcji Kobiet za aktywny udział i wsparcie naszej inicjatywy. Podziękowania dodatkowe również należy skierować do wszystkich członków naszej Sekcji: tj., Maćkowi Koperze, Dorocie Furdal za obsługę stanowiska z watą i popcornem, Adamowi Filipkowi  za zorganizowanie pokazu sztuk walki, Arturowi Fijołowi, Marcinowi Sykutowi  i Rafałowi Krupie za obsługę grilla, Patrycji Pawłowskiej  za obsługę wejść na bramie.

Za rok z pewnością powrócimy ponownie z jeszcze większą ilością przewidzianych atrakcji i niespodzianek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność. Już teraz Państwa serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia 😉