Albański ślad

mar 29, 2023 | Aktualnosci

Portal WNP (kliknij) informuje że Mosze Kantor ma miliard dolarów zysku na czysto.

Dlaczego Mosze Kantor ma takie zyski? Gdzie sprzedaje swoje produkty. Kto nimi handluje? Kto je kupuje?

Ma takie zyski bo na bazie taniego gazu sprzedaje swoje nawozy w Europie, która rzekomo objęła go sankcjami.  Produktami Moszego handlują polskie firmy których magazyny są nimi zawalone i dlatego nie ma w nich miejsca na nasze.  Kupują je polscy rolnicy, ci sami którzy protestują przeciwko wysokim cenom nawozów i niskim cenom zboża. Zboża którego cena jest niska bo sprowadzają je PSL- owscy bonzowie z Ukrainy – po czym składają wniosek o odwołanie Ministra Henryka Kowalczyka.

To powyżej nie jest, ani dziwne, ani odkrywcze, ludzie zawsze byli pazerni, a już ci z PSL przechodzą samych siebie.

Dziwne jest to dlaczego handlarze ruskimi nawozami (o czym wiadomo od lat) są również naszymi dystrybutorami i dlatego właśnie ruskie nawozy dziwnym zbiegiem okoliczności schodzą pierwsze?

Ilu ludzi musi być zwolnionych żeby wreszcie zerwać te albańskie kajdany?

Ile nawozów trafia do Polski z Rosji i Białorusi? kliknij

Import nawozów do Polski rośnie. kliknij