BĘDZIEMY MANIFESTOWAĆ PODCZAS FORUM EKONOMICZNEGO

sie 30, 2012 | Z zakładu

NIE DLA TARNOWA TAK DLA PUŁAW

Przedstawiciele czterech organizacji związkowych tworzących Komitet Obrony Zakładów Azotowych Puławy tj. NSZZ Solidarność, Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Zakładów Azotowych , KADRA-AZOTY i Związku Zawodowego Inżynierów i Techników , będą manifestowali w trakcie XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju w dniach 04-06.09. 2012 r.

NIE DLA TARNOWA, TAK DLA PUŁAW!!!!!!!!

PUŁAWY LIDEREM W KONSOLIDACJI WIELKIEJ

SYNTEZY CHEMICZNEJ!!!!!!!!!