Wyjazd do Teatru

lut 6, 2019 | Aktualnosci

Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność informuje, że organizuje wyjazd do Teatru Powszechnego w Radomiu na musical “Skrzypek na dachu”.

Wyjazd odbędzie się w dniu 15 marca 2019r. (piątek) o godz. 16:15. Koszt wyjazdu dla członków związku to 30 zł a dla sympatyków 70 zł. Zapisy w Biurze Komisji Międzyzakładowej.

Jeden z największych hitów w historii musicali. Pogodna, dowcipna, liryczna, pełna ciepła opowieść o świecie, którego już nie ma, o najważniejszych wartościach, przemijaniu. Świetne aktorstwo, imponująca scenografia, brawurowa choreografia, 150 kostiumów, ponad 40 wykonawców. A nade wszystko piękna muzyka z takimi hitami jak: „Gdybym był bogaczem”, czy wzruszającym „To świt, to zmrok”. Zapraszamy Państwa na „Skrzypka na dachu”.

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

10 + 3 =