Wyjaz do Sandomierza i Kurozwęk

maj 5, 2014 | Aktualnosci

Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność przy Zakładach Azotowych Puławy SA, zaprasza swoich członków i sympatyków na wyjazd do Sandomierza i Kurozwęk. Wyjazd odbędzie się 14 czerwca/ sobota/ o 6.30 z pod puławskiej hali MOSIR-u. Koszt wyjazdy to 120 złotych. Członkowie Związku posiadają 50% zniżkę.
W programie wycieczki:
Sandomierz
Czterogodzinna wycieczka po Sandomierzu, zwiedzanie Sandomierza po najważniejszych zabytkach Sandomierza, podstawowy zestaw czyli to, co każdy musi zobaczyć w Sandomierzu.
– Spotkanie z przewodnikiem po Sandomierzu w wyznaczonym miejscu o umówionej godzinie
– Początek zwiedzania, zaczynamy od Starego Miasta
– Bazylika Katedralna
– Brama Opatowska
– Podziemna Trasa Turystyczna
– Kościół św. Jakuba
– Sandomierskie wąwozy
Kurozwęki
Wizyta w Pałacu w Kurozwękach/ zwiedzanie z przewodnikiem/
Wizyta w strefie bizonów. Możliwość zwiedzenia strefy bizonów wozem drabiniastym.
UWAGA!!!!!! W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdem rezerwacja miejsca wyłącznie po dokonaniu opłaty w biurze Komisji Międzyzakładowej.!!!!!!!!

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

4 + 12 =