Wycieczka “SANDOMIERSKIE KLIMATY”

sie 28, 2018 | Aktualnosci

Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność zaprasza na wycieczkę „SANDOMIERSKIE KLIMATY”  w dniach 5 – 7 października br.

W planie wycieczki Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie, Opatów, Sandomierz, Winnice Sandomierskie, Krzyżtopór i Szydłów.

Koszt wyjazdu 500 zł od osoby dla sympatyków związku a członkowie związku ponoszą odpłatność w wysokości 250 zł/osoba.

Cena zawiera: nocleg w hotelu Magnat w Jacentowie, pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (2* śniadanie, 1*obiadokolacja, 1* uroczysta kolacja), obiad w ostatnim dniu zwiedzania, obsługę przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, degustację wina, rejs statkiem, transport komfortowym autokarem, ubezpieczenie NNW.

Zapraszamy do zapisów w siedzibie związku KM Solidarność, przy zapisie niezbędny jest Nr. PESEL! (do ubezpieczenia) oraz wpłata dająca gwarancję rezerwacji miejsca. Wyjazd  spod Puławskiej hali MOSIR o godzinie 8:00  w piątek 5.10.2018r. Zapraszamy.

Zapisy w Biurze Komisji Międzyzakładowej tel. 2955, 2954

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

7 + 14 =