Wonga żałośnie odleciał

gru 6, 2022 | Aktualnosci

Na spotkaniu z Zarządem w dniu 28 listopada Pan Wonga stwierdził, że jeśli dokument nie jest podpisany przez niego to on nie istnieje i nie obowiązuje. SERIO – cała sala była tego świadkiem.

Później powiedział, że nie jest kłamcą. No to złapaliśmy go na gorącym uczynku. Mamy go ! No cóż jeśli się kłamie notorycznie to człowiek się w tym gubi i mota.

Wonga twierdzi, że jest wodzem największego związku  zawodowego  w Zakładach Azotowych Puławy, bo …..  sam tak oświadczył i to pod odpowiedzialnością karną.

Tu rodzi się kilka pytań, ale dwa ważne, w tym jedno zasadnicze:

  • Czy ma na to wyrok sądu? Bo legalny wyrok wydany w imieniu Rzeczypospolitej mówi co innego.

  • Jaką liczbę, pod groźbą odpowiedzialności karnej, przedstawiał pracodawcy w czerwcu 2021 roku – gdy sąd określił liczebność ZZPRC na 455-ciu członków w Zakładach Azotowych Puławy?

Pan Wonga zaklina rzeczywistość, próbuje rozpaczliwie walczyć o utrzymanie się na powierzchni szamba.  Ale czy ktoś mu jeszcze wierzy? Czy są ludzie którzy dają się jeszcze mu manipulować?

Jemu chodzi o to żeby komornik nie ściągał całej kasy tylko z niego, chce pociągnąć jak najwięcej ludzi z sobą na dno.

NSZZ informuje: jeśli Zarząd nadal będzie wykazywał opieszałość w egzekwowaniu niesłusznie pobranych funduszy przez Wonga i spółkę, zostanie podany (zarząd ) do prokuratury za działanie na szkodę spółki.

Jeśli Wonga jedzie tak na grubo i bez hamulców prowadzi ludzi „na druty”  – oznacza to tylko jedno: traci reprezentatywność.

Poniżej dowód, w postaci wyroku sądu !!!, ilu członków ma Wonga.

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

2 + 1 =