Warsztaty Fotograficzne

mar 2, 2018 | Aktualnosci

Jak fotografować dziką przyrodę? W jaki sposób bezstresowo zbliżyć się do zwierząt? Jak się do tego zabrać i o czym wiedzieć?

Jakiego  sprzętu użyć do  fotografii dzikiej przyrody? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas najbliższych zajęć z fotografii. Gościem cyklu organizowanego przez Międzyzakładową Komisję NSZZ Solidarność będzie fotograf przyrodniczy Grzegorz Sierocki, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentuje zdjęcia z plenerów przyrodniczych i ornitologicznych.

Zajęcia odbędą się w dniu 8 marzec 2018 roku o godz. 16-tej w siedzibie “SOLIDARNOŚCI” przy ulicy Wojska Polskiego 1/30

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

10 + 14 =