Walne Zebranie Delegatów Regionu Środkowowschodniego NSZZ Solidarność

cze 28, 2023 | Aktualnosci

Zakończyło się WZD Regionu Środkowowschodniego NSZZ Solidarność.
Nie udało się wygrać wyborów na przewodniczącego regionu, mało brakowało, ale co się odwlecze to nie uciecze 🙂
Dwóch naszych przedstawicieli jest w Zarządzie Regionu, jeden w Komisji Rewizyjnej i jeden jest delegatem na Zjazd Krajowy – jest to znaczące zwiększenie dobrostanu 🙂
Dzięki inicjatywie naszych delegatów udało się podjąć następujące stanowisko w sprawie konsolidacji i kleszczy:
Stanowisko nr 4 Walnego Zebrania  Delegatów Regionu Środkowowschodniego NSZZ Solidarność popiera działania Organizacji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Grupy Azoty Puławy ukierunkowane na wyłączenie z struktur Grupy Azoty “Tarnów”, Grupy Azoty  “Puławy”.
Z zaniepokojeniem i przykrością obserwuje działania podejmowane przez Komisję Przedsiębiorstwa NSZZ Solidarność w Grupie Azoty S.A. “Tarnów”, które nie mają nic wspólnego z sztandarowymi hasłami naszego związku, a jedynie z realizacją swoich partykularnych interesów.