Wakacje z Holiday dla naszych członków

paź 4, 2023 | Aktualnosci

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupów Voucherów pobytowych w Holiday Park & Resort.

PREZENT NIE TYLKO DLA SIEBIE ALE I DLA RODZINY!

HOLIDAY Park & Resort zaprasza serdecznie do zakupów Voucherów pobytowych:

OFERTA WAŻNA do 20.10.2023

NOWOŚĆ ! SEZON LETNI W OFERCIE Z RABATEM 60%

Vouchery mogą zostać zrealizowane w ciągu 5 lub 3 (złoty pakiet)  lat od daty zakupu w terminach:

PAKIET ZŁOTY

Obejmuje także WYSOKI SEZON! NOWOŚĆ 3 lata na zrealizowanie pobytu w terminach: od 1 stycznia do 15 lipca i od 16 sierpnia do 31 grudnia.

PAKIET SREBRNY

5 lat na zrealizowanie pobytu w terminach: od 1 września do 30 czerwca

Mają Państwo do wyboru domek w górach lub nad morzem ,lub apartament  w wariancie Srebrnym lub Złotym.

Link do zakupu voucherów: (kliknij poniżej)

Holiday Park & Resort

Proponujemy Państwu możliwość wypoczynku z rabatem do 70% na indywidulne pobyty w naszych Resortach!

UWAGA:ZAKUP VOUCHERA TO POBYT JUŻ DLA MAX .4 (3 dorosłe + 1 dziecko w apartamencie)lub 9 (6 dorosłych +3 dzieci w domku ) osób!

Odpowiedzi na wszelkie pytania udzieli opiekun:

Łukasz Jesionka

Tel. + 48 538 549 140