Uwaga przekręt

sty 31, 2023 | Aktualnosci

Wonga z kamratami całe lata pobierali kasę za wymyślonych członków którą teraz trzeba zwracać. Dostali wezwanie do zapłaty na kilkadziesiąt tysięcy (następne wezwania są już w drodze). Komornik już zagląda im do biura, zaraz trzeba będzie oddawać kasę za lewe etaty. A tu wszystko poszło na delegacje, imprezy z posłami Platformy i PSL oraz  bilbordy.

Komornik będzie ściągał kasę z aktualnej listy członków, dlatego Wonga wydaje legitymację – które do niczego nie uprawniają, a jedynie będą zbiorem danych dla komornika.

Ostrzegamy jeśli nie chcesz oddawać kasy za cudze długi zastanów się 100 razy zanim coś podpiszesz, zanim odbierzesz legitymację – bo możesz być np. wpisany do Krajowego Rejestru Długów, a wtedy  nawet sokowirówki nie weźmiesz na raty.

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

9 + 5 =