Spotkanie Wigilijne 2014

gru 22, 2014 | Aktualnosci

19 Grudnia w Restauracji Kameralna odbyło się spotkanie Wigilijne dla członków naszego związku. Podobnie jak w ubiegłych roku na naszym spotkaniu nie zabrakło ważnych gości. Miło nam było, bowiem nasze spotkanie swoją obecnością zaszczycił senator RP Stanisław Gogacz, Członek Zarządu i Skarbnik Regionu Środkowowschodniego Marek Wątorski, członek Zarządu Regionu Środkowowschodniego Marek Chmielewski, a także wiceprezes Grupy Azoty Zakładów Azotowych Puławy S.A. Pan Wojciech Kozak.

W piątkowe popołudnie kolejny raz poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Sprawiła to na pewno atmosfera panująca na spotkaniu, stworzona przez Magdalenę i Michalinę Nawrotek, które umilały nasze spotkanie na gitarze i śpiewem.

Dziękujemy także wszystkim osobom, które przybyły na nasze wigilijne spotkanie i stworzyły kolejny raz wspaniałą atmosferę i pokazały, że NSZZ Solidarność to wielka rodzina.

 

 

 

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

2 + 7 =