Puławy pomagają Rodakom- odsłona 3

lis 21, 2013 | Z zakładu

Dziś prezentujemy 3 odsłonę zbiórki w ramach 14 akcji pomocy Rodakom. Z samego rana do biura naszej Komisji zawitał bowiem jeden z naszych, kolegów, który niczym Mikołaj z workiem na plecach przyniósł nam cały worek maskotek, które podarowały dzieciakom na Wschodzie jego dzieci.  Wielkie dzięki dla Mateusza i jego rodziny za pomoc.

Nadal czekamy jednak na kolejnych ludzi, dobrego serca, chcących pomóc naszym rodakom. Przypominamy, że nasza akcja trwa do 5 grudnia. Nadal zbieramy produkty spożywcze o długim okresie przechowywania, tj. słodycze, kakao, konserwy, makaron, cukier, kasza, ryż itp. ? książki z polską literaturą piękną i książki dla dzieci oraz małe przytulanki

 

2013-11-21 07.58.55

IMG_3677

IMG_3678

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

11 + 12 =