NSZZ jedzie jak taran z tematami – jutro sensacja

lut 28, 2024 | Aktualnosci

Dziś stała się rzecz bezprecedensowa, coś co powinno się wydarzyć kilkanaście lat temu, ale się nie wydarzyło. I nie chodzi tu o porozumienie Solidarności Rolników Indywidualnych z NSZZ Solidarność o wspólnej walce z Zielonym ŁAJDACTWEM i zalewaniem naszego kraju trucizną (nazywaną też żywnością) zza wschodniej granicy. Mamy do zakomunikowania coś równie ważnego, ale dotyczącego Pracowników całej Grupy Azoty. Ogłosimy to jutro po 14.00, dziś mamy przedsmak. Zapraszamy jutro na naszą stronę.