Kolejna Akcja HDK

sie 16, 2021 | inne

W związku z bardzo ogromnym zapotrzebowaniem na krew proszę zamieszczenie na Państwa stronie www poniższego zaproszenia:

ZAPROSZENIE

Klub Honorowych Dawców Krwi „DAR ŻYCIA”  przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe „PUŁAWY” S.A. serdecznie zaprasza pracowników Grupy Azoty PUŁAWY, pracowników Spółek mających siedzibę na terenie Zakładów, wszystkich mieszkańców Puław oraz okolicznych miejscowości na akcję zbiórki krwi pod hasłem: „Wakacyjna kropla miłości. Dar krwi – Darem Życia”

Akcja odbędzie się 20 sierpnia 2021 r. (piątek) w Budynku Dyrekcji Naczelnej w Sali nr 16, wejście boczne od strony STO – ZAPu. Rejestracja dawców odbywać się będzie w godzinach 9.00 do ostatniego chętnego.

Zapisów można dokonywać u Koordynatora akcji pod nr tel. 609-933-998

Każdy, kto w tym dniu zarejestruje się i odda krew w podziękowaniu za podzielenie się DAREM ŻYCIA otrzyma od organizatora drobny upominek.

Zapraszamy

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

15 + 5 =