Klub Miłośników Fotografii

wrz 18, 2017 | Aktualnosci, Nadchodzące wydarzenia

Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność przy Grupie Azoty Puławy serdecznie zaprasza członków naszego związku do udziału w Klubie Miłośników Fotografii.

Pierwsze zajęcia już 5 października 2017r. a odbędą się one w Sali wykładowej przy ul. Wojska Polskiego 1/30 o godz. 16:00. Zajęcia będzie prowadził Janusz Filipczak. KMF to międzyinnymi warsztaty plenerowe, plenery fotograficzne, pogłębienie wiedzy z zakresu techniki i technologii fotografii, metody obróbki zdjęć i ciekawostki historii fotografii.

Zapraszamy wszystkich chętnych członków naszego związku i sympatyków do zapisywania się do udziały w KMF. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona a jedyną formą zapisania się jest rejestracja poprzez kliknięcie w ten LINK.

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

10 + 2 =