Jazda z Zielonym Łajdactwem i nielegalnym importem

mar 1, 2024 | Aktualnosci

Sytuacja jest bardzo dynamiczna, stąd potrzeba szybkich działań.

NSZZ Solidarność jest organizatorem wyjazdu do Warszawy na protest Rolników 6 marca.

Organizatorem co oznacza, że mogą jechać wszyscy pracownicy GA ZAP S.A. niezależnie od braw politycznych i związkowych.

Sukces Rolników jest w naszym wspólnym interesie – dlatego trzeba koniecznie ich wesprzeć.

Wyjazd jest darmowy, trzeba jednak wziąć sobie dzień wolny od pracy- to chyba  niewielki koszt w porównaniu z tym o co walczymy.

Zgłoszenia przyjmujemy w biurze i pod numerami 81 565 29 55, 81 565 29 54 do 5 marca, godzina 12.00 !!

Do zapisu potrzebne są: imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz numer Pesel uczestnika.