Hot Challenge

cze 1, 2022 | Aktualnosci

W naszej fabryce miało ostatnio miejsce bardzo poważne tąpnięcie, któremu towarzyszył ogromny huk – to upadł poziom intelektualny wpisów na shoutboksie ze  strony  zzprc. Tam żenada bawi się w chowanego z głupotą, a mimo że wszystko odbywa się w ciemnocie to odjadają się nader często. Dlatego postanowiliśmy pędzić na ratunek dla bratniej organizacji. Pomożemy wam koledzy wyciągnąć się z tego bagna. Założymy tam własny profil – znaczy spróbujemy. O sprawie będziemy informować na bieżąco. Na ile starczy kolegom hartu ducha? Zobaczymy.

PS. Zobaczyliśmy 🙂 Koledzy z ZZPRC  przyjęli naszą bratnią pomoc – za co należy im się szacunek!. Jest to pierwszy krok na drodze reedukacji, ale krok bardzo ważny. Mamy nadzieję że wytrwają w tym postanowieniu. Ze swojej strony deklarujemy oczywistą wzajemność – jeśli tylko otworzymy własne forum. Tymczasem prosimy o korzystanie z komunikatora ze strony. 

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

11 + 3 =