DZIEŃ DZIECKA Z KOMISJĄ MIĘDZYZAKŁADOWĄ

maj 18, 2017 | Aktualnosci

OGŁOSZENIE

Komisja Międzyzakładowa  NSZZ Solidarność zaprasza  swoich członków wraz ze swoimi pociechami na Dzień Dziecka. Odbędzie się on w Ośrodku Wypoczynkowym w Wólce Profeckiej w niedzielę 28 maja w godzinach 15:00 – 19:00. Podczas Dnia Dziecka zapewniamy gry i zabawy dla dzieci, kiełbaskę, lody i wiele wiele innych atrakcji dla najmłodszych.  Opłata to jedynie 5 złotych za dziecko.  Zapraszamy do zapisów i wspólnego spędzenia tego dnia z Komisją Międzyzakładową NSZZ Solidarność.

Uwaga!!!!  Podczas Dnia Dziecka do dyspozycji będzie kawiarnia, gdzie  każdy z rodziców będzie mógł zakupić dla siebie napoje i jedzenie.

Informacje i zapisy w biurze KM i pod numerami telefonów 29:55, 29-54, 20:46. Zapraszamy

 

ZAPRASZAMY

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

2 + 2 =