Kruk przestał kłamać – gratulacje

sty 11, 2024 | Aktualnosci

Proszę, proszę skończyła się kampania wyborcza i wybory do Rady Nadzorczej i  Piotr Kruk chodzi po wydziałach i opowiada że: kapro i melamina nie ruszy, że 200 osób będzie zwolnionych, cały fundusz socjalny dla WSZYSTKICH będzie zabrany, no i uwaga …… wróci czterobrygadówka.

Panie Kruk, czy pan zapomniał swoje hasła z wyborów do Rady Nadzorczej: stażowe, awanse poziome, podwyżki, uruchomienie kapro i melaminy. A może cel (koryto) został osiągnięty i teraz już można przestać kłamać? Co się stało? Czy tak bardzo zmieniły pana spotkania z prezesem Kowalczykiem? A może dostał pan od niego zadanie żeby „przygotować” Załogę na wypowiedzenie układu zbiorowego?