Ważne ogłoszenie

lut 21, 2022 | Aktualnosci

Poniżej publikujemy kryteria jakie powinna (nie koniecznie wszystkie na raz 😉  ) spełniać osoba ubiegająca się o poparcie NSZZ Solidarność w wyborach na Członka Zarządu GA ZAP S.A.

1. Pracownik ZAP staż minimum 3 lata

2. Wykształcenie – wyższe konieczne, MBA – mile widziane

3. Doświadczenie na stanowisku kierowniczym (sukcesy) – mile widziane

4. Przedstawienia programu, celów i sposobów ich osiągnięcia

5. Doświadczenie w działalności społecznej (charytatywnej etc.)

6. Przynależność do NSZZ Solidarność lub związkowa – mile widziana, ale nie obligatoryjna

7. Przedstawienia listy poparcia minimum 10 pracowników ZAP

Osoby widzące się w powyższej roli – uprasza się o kontakt z Panem Przewodniczącym Piotrem Śliwą lub z Biurem NSZZ w terminie do 28 lutego 2022 roku.