3 dobre wiadomości

lis 13, 2022 | Aktualnosci

Mamy trzy dobre wiadomości – jedna lepsza od drugiej.

Pierwsza dobra wiadomość Mamy rozstrzygnięty konkurs na hasło. Pomysłów było mnóstwo, oto próbka:

• Kto Azotom nie pomoże ten w wyborach przegrać może

• Jedna władza nas sprzedała druga kasę nam zabrała

• ZA Puławy – jedyny żywiciel grupy

• Drogi nasz ministrze S gdzie jest pogrzebany pies

• Gdzie Grupa się biję tam prezes korzysta

• Gdy prezesów kupa w garnkach rzadka zupa

• Robol głupi prezes łupi

• Kto nam premie dziś zabiera ten się w piekle poniewiera

• W Grupie siła, w Puławach mogiła

Zwycięzcą jest:

Dzielą równo, sobie miliony –  Załodze g…o

Druga dobra wiadomość:

W naszym 6 osobowym Prezydium mamy remis co do oceny sytuacji. Wszyscy wiemy że jesteśmy w tunelu, wszyscy widzą w nim światełko. Do niedawna 4-5 dawało sobie rękę uciąć że to nadjeżdżający pociąg. Teraz trzech z nas sądzi że jest to jego wylot na którego końcu jest szczęśliwe zakończenie.

Trzecia dobra wiadomość

Wiemy czemu Wonga jest taki pobudzony, czemu biega jak kot z mecherą, czemu jest taki zdeterminowany w walce z PiS. Prawda jest bardzo, ale to bardzo prozaiczna. Można ją opisać tak: granat bez zawleczki już zbliża się do lustra szamba. Będzie ciekawie, jaki będzie zasięg eksplozji 😊 i kogo najbardziej ochlapie – dowiemy się w najbliższych dniach.  Targowica zostanie, jak zwykle z portkami na kostkach, ale oni to lubią – taka ich natura.

PS. Wiemy, że na obrazku jest pięć palców, a nie trzy:)