Kabaret i maskarada

kwi 5, 2023 | Aktualnosci

No jest pewien problem z tym KODziarskim protestem pod Dyrekcją Naczelną. To że było więcej „turystów” niż Pracowników to bardzo dobrze świadczy o tych ostatnich. Ludzie już rozumieli o co w tym kabarecie chodzi – walka o miejsca na listach wyborczych PO i PSL. Oprócz wyznawców Wonga i KOD-u nie było tam nikogo.

Chodzi jednak o coś zupełnie innego, zapowiadali swoje uczestnictwo różni politycy. Nie przybyli Ci z Konfederacji, co pozwala nadal ich szanować. Nie chcieli stać w jednym szeregu z komuchami, za co mają plusa.

Miała być pani Marta Wcisło i nie widomo czy była? Bo albo Krzysztof Bohdan przebrał się za Martę Wcisło, albo Marta Wcisło za Krzysztofa Bohdana. Kabaret, maskarada i żenada. Ktoś się wyraźnie uparł żeby ośmieszyć panią poseł. Najpierw powiedzieli jej że u nas produkuje się melatoninę, a teraz to.

Wszystko byłoby może i śmieszne, gdyby nie było takie straszne, Ci  którzy w 2012 roku sprzedali nas za czapkę śliwek do Tarnowa dziś chcą nas ratować.

A Pan Wręga zamiast zająć się czymś pożytecznym jedzie do Łęcznej rozwijać swoją karierę polityczną.

Statut organizacji

Statut NSZZ “Solidarność” to dokument, który określa cele, zadania, strukturę organizacyjną oraz sposób działania Związku.W preambule do Statutu czytamy, m.in. że NSZZ “Solidarność” powołany został w wyniku robotniczego protestu i utworzony na podstawie porozumienia zawartego 31 sierpnia 1980 r. w Gdańsku pomiędzy Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym a Komisją Rządową. “(…) opierając swoje działania na gruncie etyki chrześcijańskiej i katolickiej nauki społecznej prowadzi działalność w zakresie obrony godności, praw i interesów pracowniczych członków Związku oraz realizacji ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych” .

Kontakt z nami

13 + 7 =