Zmarł zasłużony członek naszego Związku

cze 12, 2014 | Aktualnosci

Z wielkim smutkiem informujemy, że 10 czerwca w wieku 82 lat zmarł zasłużony dla NSZZ Solidarność Teofil Parfianowicz. Pan Teofil był aktywnym uczestnikiem wydarzeń Stanu Wojennego, w wyniku których został internowany  i więzieniu spędził 3,5 miesiąca. Do końca był aktywnym członkiem Solidarności. Był Delegatem Koła Emerytów na Walne Zebranie NSZZ Solidarność w KM.

Pogrzeb świętej pamięci Teofila Parfianowicza odbędzie się w sobotę 14 czerwca o 13:00 w kościele pod wezwaniem miłosierdzia Bożego w Puławach ( pod lasem). Złożenie ciała do grobu nastąpi na cmentarzu przy ulicy Piaskowej.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym

Wigilia-Zwiazkowa-20.12.2013-_09.JPG teofil                                                                                             Pan Teofil podczas naszej Wigilii Związkowej 20.12.2013 r.