Za nami IX Mistrzostwa w Wędkarstwie o Puchar Komisji Międzyzakładowej Solidarność.

cze 8, 2016 | Aktualnosci

W sobotę na jeziorze Matygi odbyły się IX Mistrzostwa w Wędkarstwie o Puchar Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność. W rywalizacji udział wzięła rekordowa ilość 32 uczestników. Pogoda dopisała, tak więc połowy także były udane. W zawodach zwyciężył kol. Andrzej Korecki, który złowił mającego ponad 2 kilogramy karpia.  Całość zakończyliśmy tradycyjnym grillem.

Klasyfikacja

Czołowa 10