Wrze w Azotach Puławy. Pracownicy przeciwko marginalizacji zakładów – Dziennik Wschodni

sty 18, 2019 | Aktualnosci

– Rola Puław spada systematycznie. Było wspomniane to, że udział przedstawicieli Puław w organach statutowych spółki jest ograniczany. Dziś, w pięcioosobowym zarządzie, mamy tylko jednego przedstawiciela Puław (chodzi o Andrzeja Skwar-ka – dop. red.). Jest to człowiek wybrany z załogi, także właściciel nie miał tutaj nic do powiedzenia. To świadczy o tym, jaka jest pozycja Puław w grupie….

Cały tekst na Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni